Logo dla Gugabu

Moim zadaniem było stworzenie logo dla Gugabu – firmy zajmującej się tworzeniem produktów dla przyszłych rodziców, które pozwolą zachować wspomnienia z okresu ciąży i wczesnego dzieciństwa.

Po zapoznaniu się z wizją klienta postanowiłam zaproponować znak graficzny odmienny od większości w tej branży – czyli postaci kobiety w ciąży czy z dzieckiem.

Inspiracją stały się dziecięce stópki, które układają się w kształt serca.

Dodatkowo nawiązują one do odciskanych na pamiątkę śladów, symbolizując tym samym zachowanie w pamięci wspomnień z tego wspaniałego okresu.

Zaproponowane przeze mnie logo jest minimalistyczne i proste. Miękka kreska sprawia, że całość jest niezwykle delikatna, subtelna i kobieca. To wszystko dodatkowo podkreślają pastelowe kolory znaku i napisu.

Zlecenie obejmowało też pakiet grafik do Canvy, z pomocą którego klienci będą mogli samodzielnie tworzyć posty na media społecznościowe. Przygotowałam tła i elementy graficzne spójne z nową identyfikacją.

Rekomendujemy firmę Solove Studio jako rzetelnego kontrahenta, otwartego na klienta i jego potrzeby. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić ją każdemu klientowi, któremu zależy na profesjonalizmie, sprawnej obsłudze i efektownym projekcie. 

Jagoda i Karen Babajan – Gugabu – gugabu.pl